page_banner

mahsulotlar

  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC optik qabul qilgich

    10Gb / s SFP + BIDI 10GBASE-BX chekilgan havolalarida foydalanish uchun mo'ljallangan. Ular SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 va SFP + MSA, FCC 47 CFR Part 15, B sinf va Telcordia GR-468-CORE bilan mos keladi. Optik qabul qilgich RoHS talablariga javob beradi.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10 Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 20 km DDM DFB LC optik qabul qilgich

    TM-4DDDG / GD-243E ikki yo'nalishli 10Gb / s (SFP +) qabul qilgichlari amaldagi SFP + ko'p manbali kelishuv (MSA) spetsifikatsiyasiga mos keladi. Ular 10GBASE-LR / LW Ethernet, SONET OC-192 / SDH va 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L ga mos keladi.
    Optik qabul qilgich RoHS talablariga javob beradi.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 40km DDM DFB LC optik qabul qilgich

    10Gb / s SFP + BIDI 10GBASE-BX chekilgan havolalarida foydalanish uchun mo'ljallangan. Ular SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 va SFP + MSA, FCC 47 CFR Part 15, B klassi va Telcordia GR-468-CORE bilan mos keladi. Optik qabul qilgich RoHS talablariga javob beradi.
  • 10Gb/s SFP+ 1490nm/1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1490nm / 1550nm 80kmm DDM EML LC optik qabul qilgich

    10Gb / s SFP + BIDI 10GBASE Ethernet havolalarida, tolali kanalda va WDM dasturida foydalanish uchun mo'ljallangan. Ular SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 va SFP + MSA, FCC 47 CFR Part 15, B klassi va Telcordia GR-468-CORE bilan mos keladi. Optik qabul qilgich RoHS talablariga javob beradi.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC optik qabul qilgich

    10Gb / s SFP + CWDM seriyali optik qabul qilgich SFP + MSA SFF-8431 spetsifikatsiyasiga to'liq mos keladigan 10G Ethernet kabi tolali aloqa dasturlari uchun mo'ljallangan.
    Ushbu modul bitta rejimli tola uchun mo'ljallangan va nominal to'lqin uzunligida ishlaydi.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC optik qabul qilgich

    10Gb / s SFP + CWDM seriyali optik qabul qilgich SFP + MSA SFF-8431 spetsifikatsiyasiga to'liq mos keladigan 10G Ethernet kabi tolali aloqa dasturlari uchun mo'ljallangan.
    Ushbu modul bitta rejimli tola uchun mo'ljallangan va nominal to'lqin uzunligida ishlaydi.
    Optik qabul qilgichlar RoHS talablariga javob beradi.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC optik qabul qilgich

    10Gb / s SFP + CWDM seriyali optik qabul qilgich SFP + MSA SFF-8431 spetsifikatsiyasiga to'liq mos keladigan 10G Ethernet kabi tolali aloqa dasturlari uchun mo'ljallangan.
    Ushbu modul bitta rejimli tola uchun mo'ljallangan va nominal to'lqin uzunligida ishlaydi.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC optik qabul qilgich

    10Gb / s SFP + CWDM seriyali optik qabul qilgich SFP + MSA SFF-8431 spetsifikatsiyasiga to'liq mos keladigan 10G Ethernet kabi tolali aloqa dasturlari uchun mo'ljallangan.
    Ushbu modul bitta rejimli tola uchun mo'ljallangan va nominal to'lqin uzunligida ishlaydi.
    Optik qabul qilgichlar RoHS talablariga javob beradi.
  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optik qabul qilgich

    10Gb / s SFP + SR multimodli tola orqali 10-Gigabit Ethernet havolalarida foydalanish uchun mo'ljallangan. Ular SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW va 10G tolali kanal 1200-Mx-SN-I bilan mos keladi. Raqamli diagnostika funktsiyalari SFF-8472 da ko'rsatilganidek, 2 simli ketma-ket interfeys orqali mavjud.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC dupleks optik qabul qilgich

    10Gb / s kengaytirilgan kichik shakldagi faktorli ulanadigan SFP + transmitterlari bitta rejimdagi tolaga nisbatan 10 km gacha bo'lgan 10 Gigabit chekilgan ulanishlarida foydalanish uchun mo'ljallangan. Ular SFF-8431, SFF-8432 va IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW ga mos keladi va 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L raqamli diagnostika funktsiyalari 2 simli ketma-ket interfeys orqali mavjud. Optik qabul qilgichlar RoHS talablariga javob beradi.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20 km DDM DFB LC dupleks optik qabul qiluvchi-uzatuvchi

    10Gb / s kengaytirilgan kichik shakldagi faktorli ulanadigan SFP + transmitterlari bitta rejimdagi tolaga nisbatan 20 km gacha bo'lgan 10 gigabitli chekilgan havolalarda foydalanish uchun mo'ljallangan. Ular SFF-8431, SFF-8432 va IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW ga mos keladi va 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L raqamli diagnostika funktsiyalari 2 simli ketma-ket interfeys orqali mavjud. Optik qabul qilgichlar RoHS talablariga javob beradi.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB LC dupleks optik qabul qilgich

    10Gb / s ulanadigan SFP + transmitterlari - bu kengaytirilgan kichik shakldagi faktorli ulanadigan SFP + transceiverlari bo'lib, 40-g G.652 yagona rejimli tolaga qadar 10-Gigabitli ko'p stavkali aloqalarda foydalanish uchun mo'ljallangan. Ular SFF-8431 1, SFF-8432 2 va 10GBASE- ER / EW bilan mos keladi; 4x, 8x va 10x tolali kanalni qo'llab-quvvatlash, shuningdek CPRI variantining 2 dan 8 gacha, 40 km dan ortiq ulanishlar.
    Raqamli diagnostika funktsiyalari SFF-8472 da ko'rsatilganidek, 2 simli ketma-ket interfeys orqali mavjud. Optik qabul qilgichlar RoHS talablariga javob beradi.
12 Keyingi> >> Sahifa 1/2