page_banner

mahsulotlar

25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10 km DDM EML Dupleks LC optik qabul qilgich

qisqa Tasvir:

SFP28 LAN-WDM moduli SFF-8431, SFF-8432 va IEEE 802.3CC 25GBASE-ER bilan mos keladi. Raqamli diagnostika funktsiyalari SFF-8472 da ko'rsatilganidek, 2 simli ketma-ket interfeys orqali mavjud. Optik qabul qilgich RoHS talablariga javob beradi.


Mahsulot detali

Mahsulot tavsifi:

25G LAN WDM juda ixcham optik qabul qiluvchi-uzatuvchi modul bo'lib, 12 to'lqin uzunligiga ega. LAN-WDM EML transmitteri va APD qabul qiluvchisi SMF-da 10 km gacha bo'lgan ulanishlarda chekilgan dasturlar uchun yuqori ishlashni ta'minlaydi.

Mahsulot xususiyati

25Gbit / s gacha ishlaydigan ma'lumotlar tezligi
LAN-WDM EML sovutish lazeri va APD qabul qiluvchisi
Issiq ulanadigan SFP28 izi
Ichki raqamli diagnostika funktsiyalari
Yagona + 3.3V quvvat manbai
2,0 Vt dan kam quvvatni yo'qotish
Ham uzatuvchi, ham qabul qiluvchi kanalidagi ichki CDR
CDRni chetlab o'tishni qo'llab-quvvatlang
LC ulagichi bo'lgan SFP28 MSA to'plami
Juda past tebranish
Juda past EMI va mukammal ESD himoyasi
RoHSga mos keladi

Ilova

25GBASE-LR 25G chekilgan
25.78125 Gb / s LAN-WDM
CPRI / eCPRI
Boshqa optik aloqa

Mahsulot xususiyatlari:

Parametr Ma'lumotlar Parametr Ma'lumotlar
Shakl omili SFP28 To'lqin uzunligi LANWDM
Ma'lumotlarning maksimal darajasi 25,78125 Gbit / s Maksimal uzatish masofasi 10 km
Ulagich Ikki tomonlama LC OAV SM
Transmitter turi LANWDM EML Qabul qiluvchining turi APD
Diagnostika DDM qo'llab-quvvatlanadi Harorat oralig'i 0 dan 70 ° C gacha
Har bir qatorda TX Power -2 ~ + 6dBm Qabul qiluvchining sezgirligi <-19.5dBm
<-19.5dBm Quvvat iste'moli 2W Yo'qolib ketish nisbati

6dB

1

Sifat sinovi

2

TX / RX signallarining sifatini sinovdan o'tkazish

3

Tezlik sinovi

4

Optik spektr sinovi

5

Senstivity Testing

6

Ishonchlilik va barqarorlikni sinash

Oxirgi sinov

xinfu

Sifat sertifikati

safd (2)

Idoralar guvohnomasi

safd (3)

EMC hisoboti

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25 Gb / s SFP28 CWDM 40 km DDM EML Dupleks LC optik qabul qiluvchi-uzatuvchi

  • 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40 km DDM EML Dupleks LC optik qabul qiluvchi-uzatuvchiMahsulot