page_banner

mahsulotlar

25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

qisqa Tasvir:

SFP28 qabul qiluvchi-uzatgichlari 25,78 Gb / s gacha ma'lumot uzatish tezligi va 10 km uzunlikgacha bo'lgan chekilgan havolalarda foydalanish uchun mo'ljallangan. Ular SFF-8472 ga mos keladi va SFF-8432 va SFF-8431 ning tegishli qismlariga mos keladi. Optik qabul qilgichlar RoHS talablariga javob beradi.


Mahsulot detali

Mahsulot tavsifi

SFP28 qabul qiluvchi-uzatgichlari 25,78 Gb / s gacha ma'lumot uzatish tezligi va 10 km uzunlikgacha bo'lgan chekilgan havolalarda foydalanish uchun mo'ljallangan. Ular SFF-8472 ga mos keladi va SFF-8432 va SFF-8431 ning tegishli qismlariga mos keladi. Optik qabul qilgichlar RoHS talablariga javob beradi.

Mahsulot xususiyati

25.78125Gb / s seriyali optik interfeysni qo'llab-quvvatlaydi

SMF-da 10 kmgacha uzatish

Sovutilmagan DFB lazeri va PIN-kod qabul qiluvchisi

Issiq ulanadigan SFP28 izi

Ichki raqamli diagnostika funktsiyalari

Yagona + 3.3V quvvat manbai

1,3 Vt dan kam quvvat sarfi

Ishning harorati: -40 ~ + 85°C

Ham uzatuvchi, ham qabul qiluvchi kanalidagi ichki CDR

CDRni chetlab o'tishni qo'llab-quvvatlang

SFP28 MSA to'plami, ikki tomonlama yo'naltirilgan, oddiy LC ulagichi bilan

Ilova

25GBASE-BX 25G chekilgan

25.78125 Gb / s bitta qatorli 100GE LR4

Boshqa optik aloqalar

Mahsulot xususiyatlari

Parametr Ma'lumotlar Parametr Ma'lumotlar
Shakl omili SFP28 To'lqin uzunligi 1270nm / 1330nm
Ma'lumotlarning maksimal darajasi 25,78125 Gbit / s Maksimal uzatish masofasi 10 km
Ulagich LC oddiy OAV SM
Transmitter turi 1270nm DFB

1330nm DFB

Qabul qiluvchining turi PINTIYA
Diagnostika DDM qo'llab-quvvatlanadi Harorat oralig'i 0 dan 70 ° C gacha

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX quvvati -5 ~ + 2dBm Qabul qiluvchining sezgirligi <-13dBm
<-13dBm Quvvat iste'moli 3,5 Vt Yo'qolib ketish nisbati

3.5dB

1

Sifat sinovi

2

TX / RX signallarining sifatini sinovdan o'tkazish

3

Tezlik sinovi

4

Optik spektr sinovi

5

Senstivity Testing

6

Ishonchlilik va barqarorlikni sinash

Oxirgi sinov

xinfu

Sifat sertifikati

safd (2)

Idoralar guvohnomasi

safd (3)

EMC hisoboti

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optik qabul qilgich