page_banner

mahsulotlar

25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10 km DDM DFB LC optik qabul qilgich

qisqa Tasvir:

SFP28 qabul qiluvchi-uzatgichlari yuqori mahsuldorlikka ega, 25Gbit / s tezlikda ma'lumotlarni uzatish tezligini va SMF da maksimal 10km uzunlikdagi ulanishni qo'llab-quvvatlaydi. U 25GBASE-LR chekilgan va 25.78125 Gb / s bitta qatorli 100GE LR4 uchun mo'ljallangan. Ular SFF-8402 va SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 va IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Part 15, B sinf, Telcordia GR-468-CORE bilan mos keladi.


Mahsulot detali

Mahsulot tavsifi

25G SFP28 optik qabul qiluvchi-uzatgich 25GBASE-LR Ethernet va 25.78125 Gb / s bitta qatorli 100GE LR4 uchun mo'ljallangan. Uning maksimal uzunligi SMFda 10 km. Optik qabul qilgich RoHS-ga mos keladi.

Mahsulot xususiyati

25.78125Gb / s gacha ma'lumot uzatish tezligi
Issiq ulanadigan SFP28 form-faktor
Ikki tomonlama LC ulagichi
1310nm DFB va PIN-kod qabul qiluvchisi
Ichki raqamli diagnostika funktsiyalari
SMF bo'yicha maksimal bog'lanish uzunligi 10 km
Yagona + 3.3V quvvat manbai
Kam quvvat sarfi <1,2 Vt
Ishning harorati: -5 ~ + 70 ° C

Ilova

25GBASE-LR chekilgan
25.78125 Gb / s bitta qatorli 100GE LR4

Mahsulot xususiyatlari

Parametr

Ma'lumotlar

Parametr

Ma'lumotlar

Shakl omili

SFP28

To'lqin uzunligi

1310nm

Ma'lumotlarning maksimal darajasi

25,78125 Gbit / s

Maksimal uzatish masofasi

10 km

Ulagich

Ikki tomonlama LC

OAV

SMF

Transmitter turi

DFB 1310nm

Qabul qiluvchining turi

PIN-kod

Diagnostika

DDM qo'llab-quvvatlanadi

Harorat oralig'i

-5 dan 70 ° C gacha

TX quvvati

-7 ~ 2dBm

Qabul qiluvchining sezgirligi

<-11.3dBm

<-11.3dBm

Quvvat iste'moli

1.2 Vt

Yo'qolib ketish nisbati

3.5dB

1

Sifat sinovi

2

TX / RX signallarining sifatini sinovdan o'tkazish

3

Tezlik sinovi

4

Optik spektr sinovi

5

Senstivity Testing

6

Ishonchlilik va barqarorlikni sinash

Oxirgi sinov

xinfu

Sifat sertifikati

safd (2)

Idoralar guvohnomasi

safd (3)

EMC hisoboti

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Oldingi: