page_banner

mahsulotlar

10Gb / s SFP + LR 1310nm 20 km DDM DFB LC dupleks optik qabul qiluvchi-uzatuvchi

qisqa Tasvir:

10Gb / s kengaytirilgan kichik shakldagi faktorli ulanadigan SFP + transmitterlari bitta rejimdagi tolaga nisbatan 20 km gacha bo'lgan 10 gigabitli chekilgan havolalarda foydalanish uchun mo'ljallangan. Ular SFF-8431, SFF-8432 va IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW bilan mos keladi va 10G tolali kanal 1200-SM-LL-L raqamli diagnostika funktsiyalari 2 simli ketma-ket interfeys orqali mavjud. Optik qabul qilgichlar RoHS talablariga javob beradi.


Mahsulot detali

Mahsulot tavsifi

10Gb / s kengaytirilgan kichik shakldagi faktorli ulanadigan SFP + transmitterlari bitta rejimdagi tolaga nisbatan 20 km gacha bo'lgan 10 gigabitli chekilgan havolalarda foydalanish uchun mo'ljallangan. Ular SFF-8431, SFF-8432 va IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW ga mos keladi va 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L raqamli diagnostika funktsiyalari 2 simli ketma-ket interfeys orqali mavjud. Optik qabul qilgichlar RoHS talablariga javob beradi.

Mahsulot xususiyati

Yagona rejimda tolaning uzatilishi
LC idishiga ega bo'lgan SFP ko'p manbali to'plami
10Gb / s gacha ma'lumot havolalari
Issiq ulanadigan imkoniyat
Yagona + 3.3V quvvat manbai
IEEE802.3Z texnik shartlariga mos keladi
Bellcore TA-NWT-000983 bilan mos keladi
Ko'z xavfsizligi IEC60825-1 talablariga javob beradigan, Laser Class1 bilan tanishish uchun mo'ljallangan

Ilova

Gigabit chekilgan
Elyaf kanali
WDM dasturi

Mahsulot xususiyatlari

Parametr Ma'lumotlar Parametr Ma'lumotlar
Shakl omili SFP + To'lqin uzunligi 1310nm
Ma'lumotlarning maksimal darajasi 10 Gbit / s Maksimal uzatish masofasi 20 km
Ulagich Ikki tomonlama LC OAV SMF
Transmitter turi 1310nm DFB Qabul qiluvchining turi PINTIYA
Diagnostika DDM qo'llab-quvvatlanadi Harorat oralig'i 0 dan 70 ° C gacha

-40 ° C ~ + 85 ° C

Har bir qatorda TX Power -4 ~ + 2dBm Qabul qiluvchining sezgirligi <-14dBm
<-14dBm Quvvat iste'moli 3,5 Vt Yo'qolib ketish nisbati

4dB

1

Sifat sinovi

2

TX / RX signallarining sifatini sinovdan o'tkazish

3

Tezlik sinovi

4

Optik spektr sinovi

5

Senstivity Testing

6

Ishonchlilik va barqarorlikni sinash

Oxirgi sinov

xinfu

Sifat sertifikati

safd (2)

Idoralar guvohnomasi

safd (3)

EMC hisoboti

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC dupleks optik qabul qilgich