page_banner

mahsulotlar

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optik qabul qilgich

qisqa Tasvir:

100Gb / s QSFP28 SR4 a
to'rt kanalli, ulanadigan, parallel optik qabul qilgich va 100GBASE-SR4 va 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR dasturlari uchun mo'ljallangan. Ular SFF-8665 Spesifikatsiyasi, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 va Telcordia GR-468-CORE bilan mos keladi. Optik qabul qilgichlar RoHS talablariga javob beradi.


Mahsulot detali

Mahsulot tavsifi

100G QSFP28 har bir yo'nalishda to'rtta ma'lumot qatorini 100Gb / s tarmoqli kengligi bilan birlashtiradi. Har bir qator 25.78125Gb / s tezlikda OM3 tolasi yoki OM4 tolasi yordamida 100 metr uzatish masofasidan 70 metrgacha uzatish masofasida ishlaydi. Ushbu modullar nominal to'lqin uzunligi 850nm bo'lgan multimod tolali tizimlar ustida ishlashga mo'ljallangan.

Mahsulot xususiyati

103,1 Gb / s gacha ma'lumot uzatish tezligi

Issiq ulanadigan QSFP28 form-faktor

4 ta kanal 850nm VCSEL qatori va PIN-kod detektorlari qatori

Ham qabul qiluvchi, ham uzatuvchi kanallarda ichki CDR zanjirlari

Ichki raqamli diagnostika funktsiyalari

Yagona + 3.3V quvvat manbai

Kam quvvat sarfi <2,5 Vt

Ilova

Dupleks MMF orqali 100GBASE-SR4 100G Ethernet

Infiniband EDR, FDR, QDR

Boshqa optik aloqalar

Mahsulot xususiyatlari

Parametr

Ma'lumotlar

Parametr

Ma'lumotlar

Shakl omili

QSFP28

To'lqin uzunligi

850nm

Ma'lumotlarning maksimal darajasi

103,1 Gbit / s

Maksimal uzatish masofasi

70m @ OM3 / 100m @ OM4

Ulagich

MTP / MPO-12

OAV

MMF

Transmitter turi

VCSEL 850nm

Qabul qiluvchining turi

PIN-kod

Diagnostika

DDM qo'llab-quvvatlanadi

Harorat oralig'i

0 dan 70 ° C gacha (32 dan 158 ° F gacha)

Har bir qatorda TX Power

-8.4 ~ 2.4dBm

Qabul qiluvchining sezgirligi

<-10.3dBm

<-10.3dBm

Quvvat iste'moli

3,5 Vt

Yo'qolib ketish nisbati

3dB

1

Sifat sinovi

2

TX / RX signallarining sifatini sinovdan o'tkazish

3

Tezlik sinovi

4

Optik spektr sinovi

5

Senstivity Testing

6

Ishonchlilik va barqarorlikni sinash

Oxirgi sinov

xinfu

Sifat sertifikati

safd (2)

Idoralar guvohnomasi

safd (3)

EMC hisoboti

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100GBASE-LR4 va 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML & PIN LC optik qabul qilgich