page_banner

mahsulotlar

100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2 km DDM DFB optik qabul qilgich

qisqa Tasvir:

100Gb / s QSFP28 CWDM4 to'rt kanalli, ulanadigan, parallel optik qabul qiluvchi-uzatuvchi va FEC, Datacenter va Enterprise tarmoqlari va boshqa optik aloqalar bilan 100G CWDM dastur uchun mo'ljallangan. Ular SFF-8636 spetsifikatsiyasi, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 va Telcordia GR-468-CORE bilan mos keladi. Optik qabul qilgichlar RoHS talablariga javob beradi.


Mahsulot detali

Mahsulot tavsifi

100G QSFP28 har bir yo'nalishda to'rtta ma'lumot qatorini 100Gb / s tarmoqli kengligi bilan birlashtiradi. Har bir chiziq 25.78125Gb / s tezlikda 2 km ga qadar ishlaydi. G.652 bitta rejimli tola (SMF) uchun. 4CWDM kanallarining markaziy to'lqin uzunligi 1271nm, 1291nm, 1211nm va 1331nm.

Mahsulot xususiyati

25,78125 Gbit / s gacha. Har bir kanal uchun ma'lumot uzatish tezligi
G.652 SMF uchun 2 km ga qadar
4 ta DFB-ga asoslangan sovutilmagan transmitter
4 kanalli PIN-kod detektori
Issiq ulanadigan QSFP28 form-faktor
Ikki tomonlama LC idishi
Ikkala qabul qiluvchi va Transmitter kanallarida ichki CDR davrlari
CDRni chetlab o'tishni qo'llab-quvvatlang
Ichki raqamli diagnostika funktsiyalari
Kam quvvat sarfi <3,5 Vt
Ishning harorati: 0 ~ + 70 ° C

Ilova

FEC bilan 100G CWDM4 dasturlari
Datacenter va Enterprise tarmoqlari
Boshqa optik aloqalar

Mahsulot xususiyatlari

Parametr

Ma'lumotlar

Parametr

Ma'lumotlar

Shakl omili

QSFP28

To'lqin uzunligi

1310nm

Ma'lumotlarning maksimal darajasi

103,1 Gbit / s

Maksimal uzatish masofasi

2 km

Ulagich

LC dupleks

OAV

SMF

Transmitter turi

DFB-ga asoslangan LAN-WDM

Qabul qiluvchining turi

PIN-kod

Diagnostika

DDM qo'llab-quvvatlanadi

Harorat oralig'i

0 dan 70 ° C gacha (32 dan 158 ° F gacha)

Har bir qatorda TX Power

-6,5 ~ 2,5 dBm

Qabul qiluvchining sezgirligi

<-10dBm

<-10dBm

Quvvat iste'moli

3,5 Vt

Yo'qolib ketish nisbati

3.5dB

1

Sifat sinovi

2

TX / RX signallarining sifatini sinovdan o'tkazish

3

Tezlik sinovi

4

Optik spektr sinovi

5

Senstivity Testing

6

Ishonchlilik va barqarorlikni sinash

Oxirgi sinov

xinfu

Sifat sertifikati

safd (2)

Idoralar guvohnomasi

safd (3)

EMC hisoboti

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optik qabul qilgich